Офіційний веб-сайт

календар

«   Січень 2018   »
Пн18152229
Вт29162330
Ср310172431
Чт4111825 
Пт5121926 
Сб6132027 
Нд7142128 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності

В Приморській районній державній адміністрації 19 грудня поточного року було проведено чергове засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олелі М.М.

Згідно порядку денного, були розглянуті наступні питання:
1. Про стан травматизму невиробничого характеру та щодо смертності населення від нещасних випадків невиробничого характеру в Приморському районі за 9 місяців 2017 року.
2. Про стан пожежної та техногенної безпеки місць проведення новорічних та різдвяних свят.
3. Про організацію роботи щодо пропаганди безпечних та не шкідливих умов праці, як засобу збереження здоров’я та життя працюючих.
4. Про стан пожежної та техногенної безпеки на об’єктах соціальної інфраструктури.
5. Про затвердження плану роботи районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення на 1 квартал 2018 року.

У роботі районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації, Приморського районного сектору головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Запорізькій області, Бердянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Запорізькій області.

З доповідей присутніх було відмічено:
- виконання першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у Приморському районі постійно знаходиться на контролі та потребує особливої уваги.
- керівникам об’єктів та закладів, де будуть проводитись Новорічні та Різдвяні свята, необхідно вже зараз провести додаткові профілактичні заходи, спрямовані на недопущення надзвичайних ситуацій.
- на об’єктах, де не вжито вичерпних заходів щодо забезпечення безпечних умов проведення свят, буде заборонено експлуатацію місць їх проведення.
- пропаганда безпечних та нешкідливих умов праці є однією з основних складових профілактики виробничого травматизму, яка повинна мати інформаційний і емоційний вплив на працюючих з метою розвинути у них якості, що сприяють безпечній роботі. Головним завданням пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці є створення позитивного ставлення працівників до питань виробничої безпеки.
- пожежна безпека на підприємствах, в установах та організаціях досягається, у першу чергу, шляхом визначення відповідного протипожежного режиму та призначенням осіб, відповідальних за його дотримання. Необхідні знання посадові особи повинні отримувати на спеціалізованих курсах, які мають відповідну ліцензію.

За підсумками засідання, районна рада з питань безпечної життєдіяльності населення прийняла відповідні рішення щодо:
• продовження профілактичної роботи щодо недопущення нещасних випадків невиробничого характеру, у тому числі серед учасників навчально-виховного процесу навчальних закладів району;
• вжиття необхідних заходів по безпечному проведенню Новорічних та Різдвяних свят;
• пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці, як засобу збереження здоров’я та життя працюючих;
• підвищення рівня знань посадових осіб у сфері протипожежного захисту підприємств, установ та закладів, покращення стану пожежної та техногенної безпеки на об’єктах соціальної інфраструктури.