Офіційний веб-сайт

календар

«   Грудень 2018   »
Пн 310172431
Вт 4111825 
Ср 5121926 
Чт 6132027 
Пт 7142128 
Сб18152229 
Нд29162330 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Яку професію обрати?

Своє майбутнє необхідно визначити задовго до останнього шкільного дзвоника. Сьогодні перед кожним старшокласником стоїть нелегке завдання вибору професії до душі, визначення професійного життєвого шляху. Кожного з них хвилює питання: ким бути? Як знайти головну справу свого життя щоб приносити найбільшу користь людям, країні, забезпечити своє матеріальне благополуччя, відчувати себе потрібним, повноцінним і задоволеним своєю працею? З причини незнання правил вибору професії, ситуації на ринку праці та відсутності практичного досвіду професійної діяльності близько 40% молодих людей обирають професію, яка не відповідає їх інтересам, нахилам та вподобанням. Значна частина молоді після закінчення навчального закладу змушена працевлаштовуватися не за фахом, одержувати статус безробітного або взагалі виїжджати в пошуках роботи за межі області або держави.

З метою поповнення знань у школярів щодо правильного вибору професій та в рамках проведення інноваційного проекту «STAR PROFI. Обирай. Вирішуй. Дій.» 12 грудня 2017 року Приморським районним центром зайнятості було організовано та проведено профорієнтаційний захід для учнів Приморського багатопрофільного українсько-болгарського ліцею.

Працівники служби зайнятості проінформували присутніх про професії, актуальні сьогодні на місцевому ринку праці, зокрема робітничого спрямування, можливості їх отримання у навчальних закладах міста та району, вислухали поради щодо вибору подальшої професійної долі та ін.

Участь у заході взяли соціальні партнери: депутат Приморської міської ради, фізична особа - підприємець - Райков А. Г., заступник директора ТОВ НВК «Веста» - Крот А. В. та фахівць у справах дітей Приморської міської ради - Бондаревска В. К. Запрошені розповіли дітям багато цікавого: про роботу своїх підприємств, як вони створювались та працюють зараз, ділилися своїм професійним досвідом. Було наголошено на тому, що однією зі складових щастя та успіху є улюблена робота, наявність справи, яка дозволяє реалізувати творчий потенціал людини.

Учні не залишились байдужими до висвітлених тем, активно ставили запитання запрошеним. Захід відбувся завдяки небайдужому ставленню до профорієнтаційної роботи директора ліцею Вишневецького В. О. Сподіваємось, що отримана дітьми інформація, допоможе їм краще зорієнтуватися у майбутньому та правильно обрати життєві орієнтири. 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International