Офіційний веб-сайт

календар

«   Грудень 2018   »
Пн 310172431
Вт 4111825 
Ср 5121926 
Чт 6132027 
Пт 7142128 
Сб18152229 
Нд29162330 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Провели «круглий стіл» з представниками банківських установ Приморського району

08 грудня 2017 року в приміщенні Приморського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області було проведено засідання «круглого» столу з представниками банківських установ, які здійснюють обслуговування пенсіонерів на території району. У його роботі взяли участь начальник об’єднаного управління Тамара Мануілова, начальник фінансово-економічного відділу - головний бухгалтер Любов Третяк, начальник Приморського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Альона Васил’єва та представники банків району.

Відкриваючи засідання “ круглого столу”, Тамара Мануілова зазначила, що на території району працює 3 банківські установи, через які на сьогодні отримують належні пенсійні виплати 5875 осіб, або майже 49,6% від загальної кількості пенсіонерів.

Аналізуючи стан виплати пенсії через банківські установи, Альона Васил’єва повідомила що із загальної кількості пенсіонерів, які отримують пенсію в банківських установах це 3735 пенсіонерів, які проживають в м. Приморськ та 2140 пенсіонерів, які проживають у сільській місцевості району. Переважна частина пенсіонерів району обслуговуються в ПАТ КЗ “ПриватБанк” (27,5%) , АТ “Ощадбанк” (17,9%), АТ “ Райфайзен Банк Аваль” (4,2%). Любов Третяк зазначила, що об’єднаним управлінням здійснюється постійний контроль за цільовим використанням пенсійних коштів та своєчасності виплати пенсій та грошової допомоги установами банків.

Представники банків запевнили, що сьогодні вони продовжують розширювати свою мережу і постійно працюють в напрямку збільшення кількості пенсіонерів, яких вони обслуговують. Головне – поліпшення умов обслуговування клієнтів-пенсіонерів, розробка спеціальних пенсійних програм для роботи з ними.

У ході засідання учасники зустрічі підвели підсумки проведеної роботи 2017 року. Обговорили спільні заходи, які будуть реалізовані впродовж 2018 року та намітили шляхи подальшої співпраці щодо обслуговування пенсіонерів Приморського району.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International