Офіційний веб-сайт

календар

«   Грудень 2018   »
Пн 310172431
Вт 4111825 
Ср 5121926 
Чт 6132027 
Пт 7142128 
Сб18152229 
Нд29162330 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Відбулося перше засідання робочої групи з питань соціального партнерства

Головним питанням порядку денного стала розробка плану соціального партнерства між Приморською ВЕС ДТЕК, Приморською ОТГ і Борисівською сільською радою. Як зазначив голова райдержадміністрації Сергій Анатолійович Бєлічев, енергохолдинг ДТЕК три роки тому вже пропонував аналогічну програму підтримки території, але через форс-мажорні обставини був змушений заморозити проект створення Приморської вітроелектростанції. На сьогоднішній день, після стабілізації ситуації в економіці та корегування деяких основних аспектів проекту ДТЕК продовжив здійснення проектної пропозиції. До того ж, крім об’єкту “Приморськ-1”, який включає в себе площадки на території Приморської громади і Борисівської сільської ради, зовсім нещодавно виникла ідея створення Орлівської ВЕС на території однойменної сільської ради.

Вивчити думку учасників районної робочої групи, а також поінформувати громадськість про найближчі плани щодо соціального партнерства між суб’єктами проекту зі створення Приморської ВЕС завітали спеціаліст по зв’язкам з громадськістю компанії ДТЕК ВІЕ Людмила Ішкова і консультант з економічних питань Анатолій Соловйов. За їх словами, вже отримані фінансові гарантії від європейських банків-кредиторів, а на наступному тижні буде заключено контракт з багатогалузевою корпорацією General Electric на виготовлення устаткування енерготурбін. До того ж, як запевнила Л. Ішкова, ДТЕК Приморська ВЕС готова інвестувати в розвиток території в 2018 році близько 5 млн. гривень.

Пріорітетними напрямками соціальних інвестицій за визначенням спеціалістів енергохолдингу, є енергоефективність у сфері комунальних послуг, охорона здоров’я, соціально вагома інфраструктура, розвиток бізнес-середовища та підвищення активності громад. Етапи розробки плану соціального партнерства включають аналіз, планування та впровадження проектних пропозицій, які своєю дією охоплять максимальну кількість населення території. В розрізі типів такі пропозиції можуть носити технічний, організаційний, економічний чи соціальний характер.

Крім першого установчого засідання, у найближчі місяці робочу групу з питань соціального партнерства очікує низка зустрічей зі спеціалістами компанії ДТЕК. Маючи змогу висловити свої думки, депутати районної ради зазначили, що паспорт території і так звана “карта проблем” були розроблені ще в 2014 році і на сьогоднішній день потребують лише своєї актуалізації. Важливим питанням постало вивчення думки населення відносно потреб території та проблем, які вимагають першочергового розв’язання. Ця місія протокольно була покладена на керівництво міської громади та Борисівської сільської ради. Тож районна державна адміністрація пропонує громадянам міста Приморська та Приморського району залучитися до суспільного діалогу для спільного вирішення актуальних питань розвитку території.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International