Офіційний веб-сайт

календар

«   Листопад 2018   »
Пн 5121926
Вт 6132027
Ср 7142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб3101724 
Нд4111825 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Черговий семінар в центрі зайнятості для осіб з інвалідністю

З метою адаптації інвалідів до вимог сучасного ринку праці, підвищення рівня їх зайнятості в Приморському районному центрі зайнятості відбувся цільовий семінар для осіб з обмеженими можливостями, в якому взяла участь начальник Приморського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Приморського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Альона Васил’єва.

Альона Васил’єва розповіла присутнім про пенсійне забезпечення осіб з обмеженими можливостями, з основними положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій». Детально роз’яснила умови та порядок надання документів для призначення пенсії по інвалідності, про можливість збільшення розміру пенсії при переході з пенсії по інвалідності на пенсію за віком при досягненні пенсійного віку відповідно до статті 26 Закону України „ Про загальнообов’язкове пенсійне страхування ”. Поінформувала про розмір пенсії по інвалідності залежно від групи інвалідності.

Під час проведення зустрічі відбулось жваве обговорення, в ході якого було поставлено багато запитань, на які присутні отримали змістовні та вичерпні відповіді.

Присутніх проінформовано про можливість отримання консультацій з усіх питань пенсійного забезпечення при зверненні на телефон «гарячої» та «прямої» ліній об’єднаного управління.

Додатково: з початку року працівники Приморського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області взяли участь у 11 семінарах Приморського районного центру зайнятості, учасниками яких стали 236 осіб перед пенсійного віку та особи з обмеженими можливостями.