Офіційний веб-сайт

календар

«   Листопад 2018   »
Пн 5121926
Вт 6132027
Ср 7142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб3101724 
Нд4111825 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Відбулася оперативна нарада з представниками правоохоронних органів

Сьогодні в кабінеті першого заступника голови районної державної адміністрації О.В. Смирнова відбулася робоча нарада за участю представників правоохоронних органів та структурних підрозділів з питань соціально-політичної та оперативної обстановки в Приморському районі.

Серед іншого, про хід проведення осіннього призову юнаків на строкову військову службу доповів військовий комісар районного військкомату В.В. Легенький. За його словами, наразі район стабільно виконує поставлені завдання щодо відбору на строкову і контрактну службу у лавах Збройних Сил України. В поточній декаді навчатися захищати Батьківщину відправилися 24 юнаки, а займатися професійною військовою справою – два громадянина району.

Проблемним залишається питання незаконної вирубки полезахисних лісових насаджень. Маючи безліч фактів винищення дерев заради матеріальної вигоди, затримання порушників і вилучення деревини, приморські правоохоронці попереджують про адміністративну та кримінальну відповідальність за протизаконні дії у відношенні до рослинного світу. Обговоривши можливі варіанти їх попередження, присутніми на нараді було визначено необхідність створити поетапний план заходів для реагування на ситуації подібного напрямку.

Про ситуацію з вимушено переміщеними особами у Приморському районі присутніх на засіданні поінформувала заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації О.В. Чирва. За її словами, на сьогоднішній день чисельність зареєстрованих вимушених переселенців у районі складає близько 2,5 тис. осіб. Наявність за місцем прописки останніх постійно перевіряється відповідною комісією РДА, до складу якої також входять представники правоохоронних органів, СБУ та соціальних закладів території.

З 24 листопада відділ прикордонної служби “Приморськ” очолив новий керівник – капітан Іван Миколайович Ковальов. У своєму виступі він підкреслив роль взаємодії прикордонників з органами місцевого самоврядування, державної влади та Національної поліції, висловивши надію на плідну співпрацю у сфері захисту державного кордону України.