Офіційний веб-сайт

календар

«   Жовтень 2018   »
Пн18152229
Вт29162330
Ср310172431
Чт4111825 
Пт5121926 
Сб6132027 
Нд7142128 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Район готується до зимових негод

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації О.В. Смирнов провів нараду, присвячену підготовці служб цивільного захисту населення до зимового періоду. В процесі діалогу з керівниками комунальних установ району та міста була визначена ступінь готовності до дій у разі виникнення надзвичайних погодних умов, а також стан їх матеріально-технічної бази. Так, начальник районного центру зайнятості населення Клавдія Максимова повідомила про можливість залучення громадян, які знаходяться на обліку у центрі зайнятості, до розчистки території від снігу – в якості оплачуваних робіт їх можуть залучати усі установи міста і району, а також органи місцевого самоврядування.

Про готовність Приморської ОТГ до зимових негод доповів заступник мера міста Костянтин Гогунський. За його словами, міська громада створила власну комісію, яка вирішуватиме за яким алгоритмом комунальні установи Приморська будуть діяти в разі виникнення надзвичайних погодних умов. Наразі ж проведена комплексна перевірка багатоквартирних житлових будинків, проведено розчищення вуличних водостоків, обрізку дерев поблизу ліній електропередач, завершено ремонт покрівлі Будинку культури, приблизно на 80 відсотків реалізовано ямковий ремонт доріг. КП “Чисте місто Приморськ” має достатньо палива для щоденного розчищення вулиць від надмірної кількості снігу. В разі настання ожеледиці в наявності 8 тон посипаної суміші, запас якої найближчим часом збільшать. В зв’язку з цим також виділені кошти на придбання нового розкидувача для комунальників. Щодо кількості спецтехніки – на сьогоднішній день в робочому стані 5 її одиниць, водіїв – механіків всього троє.

Важливим питанням також виступає координація дій усіх служб, особливо районного відділу Національної поліції, завданням співробітників якого є, в тому числі, й профілактика виникнення заторів на дорогах в умовах снігових заносів. Було обговорено особливості розміщення і функціонування пунктів обігріву для тих, хто потрапив у снігові замети на автошляхах, а також малозабезпечених верств населення.

На територіях сільських рад такими місцями виступають фельдшерсько-акушерські пункти, які за словами головного лікаря КП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Олександра Найди зараз мають достатні запаси палива для обігріву, укомплектовані медикаментами та постійним телефонним зв’язком.

Певне занепокоєння викликає готовність до зимової погоди районного підприємства з обслуговування електромереж – за відсутності фінансування з боку держави його матеріальний резерв повністю вичерпався. І хоча за умов співпраці з районним сектором ДСНС ремонт невеликих пошкоджень електромережі можливий, при виникненні масштабних обривів ліній їх налагодження може затягнутися на тривалий час.

В районі продовжать втілювати в життя практику соціальних патрулів – робітники відповідних структур здійснюватимуть моніторинг потреб соціально вразливих категорій населення для збереження стану їх здоров’я взимку.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International