Офіційний веб-сайт

календар

«   Жовтень 2018   »
Пн18152229
Вт29162330
Ср310172431
Чт4111825 
Пт5121926 
Сб6132027 
Нд7142128 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Сільгосптоваровиробники району прийняли участь в засіданні Ради оборони

Чергова її колегія під головуванням очільника райдержадміністрації Сергія Анатолійовича Бєлічева відбулося сьогодні у малому залі засідань районної ради. Крім керівництва найбільших аграрних підприємств території, на зустрічі також були присутні заступник голови районної ради В.Ю. Прокопова і голова міської об’єднаної територіальної громади О.А. Божкова, співробітники районного військового комісаріату, Приморського відділу Національної поліції Бердянського ГУНП, керівники КП “Чисте місто Приморськ” та військового санаторію “Приморський”, відділу Прикордонної служби, ЗМІ.

Першим пунктом порядку денного було виділено стан мобілізаційної роботи у районі. Як зазначив заступник військового комісара С.Є. Тиховод, в минулому році план призову як на строкову військову службу, так і на службу за контрактом був виконаний в повному об’ємі. Приморський військкомат в цьому плані посів місце у першій десятці серед 522 військових комісаріатів по всій Україні. Наразі ж, в рамках осіннього призову на військову службу вже відправлено 7 юнаків, триває добір та підготовка інших кандидатів. Щодо контрактної служби – минулорічний показник склав 80 осіб, в цьому році бажання захищати Батьківщину на професійній основі виявили 44 чоловіки. В ході аналізу стану мобілізаційної роботи в Приморському районі чималу увагу було приділено ролі органів місцевого самоврядування, які у співпраці з військкоматами повинні приймати безпосередню участь у організації мобілізаційних заходів (згідно постанови Кабінету Міністрів України № 921 від 07.12.2016 р.). Також в черговий раз була обговорена необхідність надання психологічної та реабілітаційної допомоги учасникам АТО, які повернулися з бойових дій.

Про історію формування, завдання та діяльність суспільного формування “Азов-Кордон” розповів його командир Олександр Коновальський, який водночас доповів присутнім і про потреби добровольчого загону охорони громадського правопорядку. Так, серед необхідних предметів і знаряддя були заявлені зимова форма для патрульних і гумові кийки для самооборони. На сьогоднішній день “Азов-Кордон” планує поповнити свої ряди 18 добровольцями, які вже проходять необхідні перевірки. Особливо активну участь у охороні суспільного порядку зараз проявляє населення декількох сіл району. Серед них – Юріївка, Радолівка, Гюнівка та Борисівка.

Переходячи до другої частини засідання, голова РДА нагадав присутнім про діяльність і стан наповнення благодійних фондів району та запевнив, що на наступному засіданні Ради оборони пролунають детальні звіти щодо використання рахункових коштів. Поряд з цим Сергій Анатолійович окреслив декілька напрямків використання цих же коштів у найближчому майбутньому. Cеред подібних пропозицій – підтримка згаданого раніше суспільного формування “Азов-Кордон”, компенсування КП “Чисте місто Приморськ” вартості робіт по встановленню та демонтажу споруд блокпосту, який на протязі майже трьох років розташовувався на в’їзді в місто, фінансова допомога військовому санаторію “Приморський” для продовження робіт по розбудові його структури, компенсація оплати праці робітникам з Приморського району, які брали участь у будівництві оборонних споруд на першій лінії оборони у зоні АТО, шефська допомога 37-му батальйону, який розпорядженням голови Запорізької ОДА закріплений за Приморським, Пологівським, Токмацьким районами, а також самою облдержадміністрацією.

У підсумку в результаті голосування була погоджена норма розрахунку фінансових внесків сільськогосподарських підприємств до благодійних фондів території. Її розмір склав 5 гривень з 1 га земель сільськогосподарського призначення, які перебувають у користуванні аграріїв.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International