Офіційний веб-сайт

календар

«   Листопад 2018   »
Пн 5121926
Вт 6132027
Ср 7142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб3101724 
Нд4111825 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Пенсійний всеобуч - для безробітних

Начальник Приморського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Приморського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Альона Васил’єва взяла участь у спільному семінарі що відбувався на базі Приморського районного центру зайнятості. На зустрічі були присутні 23 безробітних передпенсійного віку, які перебувають на обліку у центрі зайнятості.

У форматі «Пенсійного всеобучу» Альона Васил’єва ознайомила присутніх із основними положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій». Надала роз’яснення щодо умов виходу на пенсію та зарахування страхового стажу. Звернула увагу, що на розмір пенсії впливають такі показники, як тривалість страхового стажу і розмір заробітної плати, яку одержує людина. Ці показники для кожного індивідуальні. Є ще одна складова, від якої залежить розмір пенсії, - це середня заробітна плата по країні. Також, наголосила на важливість легального працевлаштування.

Васил’єва Альона нагадала та надала роз’яснення учасникам семінару про сучасний спосіб надання інформаційних послуг громадянам через ВЕБ - портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

По завершенню заходу були роздані інформаційні буклети: «Легалізація трудових відносин», основні положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» та «Інформація для майбутніх пенсіонерів».