Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2018   »
Пн 3101724
Вт 4111825
Ср 5121926
Чт 6132027
Пт 7142128
Сб18152229
Нд29162330

пошук

офіційні сайти району

Новини

Зустріч з головами профкомів шкіл Приморського району та міста

04 жовтня 2017 року в малій залі Приморської районної адміністрації відбулась зустріч з головами профспілкових комітетів шкіл Приморського району та міста, на яку було запрошено заступника начальника Приморського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області - Наталю Карауланову.

Під час зустрічі Наталя Миколаївна ознайомила присутніх з роботою Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Надала роз’яснення щодо порядку реєстрації на Веб-порталі та розповіла, що кожна застрахована особа, зареєструвавшись на порталі, має змогу щомісяця бачити в своєму „особистому кабінеті” суму заробітку, з якого сплачено страхові внески, відмітки про сплату пенсійного (єдиного) внеску, відомості про спеціальний або пільговий стаж (за його наявності). Маючи на руках такі дані, працівник може легко контролювати, як роботодавець сплачує за нього єдиний внесок, і якщо виникають якісь питання, одразу розпочати їх вирішувати, а не чекати, коли настане пенсійний вік.

По закінченню, Наталя Миколаївна зазначила, що на сторінках порталу є багато довідкової інформації: тексти законодавчих актів, графіки прийому керівництва Пенсійного фонду України, адреси територіальних об’єднаних управлінь Пенсійного фонду України в областях, тому Веб-портал електронних послуг – це зручний метод оперативного отримання необхідної інформації, у зручному для себе форматі та з економією власного часу.