Офіційний веб-сайт

календар

«   Грудень 2017   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд310172431

пошук

офіційні сайти району

Новини

Костянтин Бриль - на зв’язку з жителями Запорізького краю

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль провів «гарячу» телефонну лінію з жителями області.

Прямим зв’язком з керівником регіону скористалися 18 громадян.

Кілька звернень стосувалися надання матеріальної допомоги та покращення надання якості медичних послуг. Жителі обласного центру повідомляли про неналежне виконання ремонту доріг та житлового фонду.

Заявниця з Розівського району Раїса Мацик нагадала про невідповідність розрахунків субсидії на вугілля в порівнянні з ринковими цінами. Житель Токмацького району Микола Галак наголосив на необхідності зведення газопроводу в селі Новомиколаївка.

Також громадяни скаржилися на незручність руху автобусів у Запорізькому та Кам’янсько-Дніпровському районах. Заявникам було повідомлено, що в грудні поточного року буде проводитися конкурс та переатестація пасажиро перевізників, і скарги місцевих жителів будуть взяті до уваги.

Підбиваючи підсумки спілкування з громадянами, Костянтин Бриль зазначив, що всі звернення будуть направлені керівникам профільних департаментів, які мають опрацювати їх у найкоротші терміни.

- Проблематика звернень громадян регіону змінюється тільки в залежності від сезону. В основному люди скаржаться на роботу Держгеокадастру, якість медичних послуг, звертаються з проханнями надання матеріальної допомоги та субсидій. Жоден із заявників не має отримати від посадовців так звані «відписки». Якщо люди звертаються до керівника регіону, значить їм наболіло, і залишати їх напризволяще влада не має права, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ