Офіційний веб-сайт

календар

«   Липень 2018   »
Пн 29162330
Вт 310172431
Ср 4111825 
Чт 5121926 
Пт 6132027 
Сб 7142128 
Нд18152229 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Питання підтримки громадського правопорядку – одне з головних завдань місцевої влади

У вівторок, 8 серпня, відбулася робоча нарада з керівництвом районної ради і міської об’єднаної територіальної громади, а також представниками місцевого відділу Національної поліції і Приморського районного сектору Головного управління ДСНС в Запорізькій області щодо питань соціально-політичної та оперативної обстановки на території району.

Серед іншого, присутні заслухали звіт співробітника Приморського відділення Бердянського ГУНП О.М. Проданова про стан криміногенної ситуації в районі за липень 2017 року. Олег Миколайович також представив на розгляд інформацію щодо звернень до відділення поліції відносно незаконного випилювання дерев у полезахисних лісосмугах району, їх кількість з 01.07.2016 р. і результати розгляду подібних заяв. Голова міськрайонної організації Українського товариства мисливців і рибалок А.І. Арабаджи розповів про ситуацію з нападами диких хижих тварин на свійську худобу місцевого населення, зауваживши, що цьогоріч відкриття сезону полювання заплановане на 12 серпня. Про технічний стан спецтехніки, призначеної для гасіння пожеж, доповів начальник районного сектору Служби з надзвичайних справ України в Запорізькій області В.Л. Подмазін.

В зв’язку з великою кількістю відпочивальників актуальним залишається питання встановлення системи зовнішнього відеоспостереження у місцях найбільшого скупчення людей в м. Приморськ. Голова Приморської ОТГ О.А. Божкова зазначила, що робота в цьому напрямку триває, не дивлячись на певні труднощі у фінансуванні заходу.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації підготувало статистичну інформацію щодо внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані у Приморському районі, на сьогоднішній день їх нараховується близько 2300 чоловік. Робоча група районної державної адміністрації за останній час ще більше активізувала свою діяльність щодо звірення адрес реєстрації та фактичного місця проживання вимушених переселенців зі сходу країни. На меті – впорядкування списків і актуалізація даних громадян, що в перспективі полегшить роботу управління соцзахисту РДА.