Офіційний веб-сайт

календар

«   Грудень 2017   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд310172431

пошук

офіційні сайти району

Новини

Моніторинг використання сільськогосподарських земель в рамках заходу “Врожай – 2017” триває

У четвер, 3 серпня, під головуванням директора Департаменту агропромислового розвитку В.В. Фіоктістова, з метою моніторингу стану використання сільськогосподарських земель державної та комунальної власності обласна робоча група з організації проведення заходу “Врожай – 2017” відвідала Новоолексіївську, Вячеславську та Мануйлівську сільські ради Приморського району. На жаль, в Новоолексіївці проігнорували перевірку – через відсутність на місці сільського голови С.І. Дубовика виїзд на місцевість здійснити не вдалося. А вже у Вячеславській сільській раді гостей із Запоріжжя зустріли з картою та власним транспортом. Аналогічним чином відбувся моніторинг і в Мануйлівській сільській раді: звіривши наявні дані з картами землевпорядника, робоча група вирушила на польові масиви для фотофіксації стану земельних ділянок.

Після повернення з Новоолексіївки члени обласної робочої групи зустрілися з першим заступником голови райдержадміністрації О.В. Смирновим, який детально розповів про особливості проведення “Врожаю-2017” в Приморському районі, окресливши проблемні аспекти взаємодії районної робочої групи з сільськими радами території, місцевими відділами Держгеокадастру і Бердянської ОДПІ.

Треба відзначити, що хід виконання заходу “Врожай-2017” у всіх районах Запорізької області знаходиться на пильному контролі обласної робочої групи та особисто – губернатора К.І. Бриля. Факт відсутності фінансування в Приморському районі заходів, спрямованих на виконання завдань в рамках програми “Врожай-2017” шляхом не підтримки депутатами районної ради відповідного проекту рішення погіршив становище районної робочої групи в плані оперативного моніторингу стану використання сільгоспугідь. До того ж членами обласної робочої групи була обґрунтована сама можливість проведення перевірок земельного фонду: оскільки сільськогосподарські підприємства згідно договорів оренди є лише користувачами угідь, які знаходяться в приватній або державній власності, безпідставними є заяви деяких сільгосптоваровиробників про незаконність будь-яких перевірок земельних масивів, яка перебуває в їх обробітку. Важливо підкреслити, що першочергове завдання заходу “Врожай-2017” – це наведення ладу в земельних відносинах і легалізація тіньової зайнятості населення.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ