Офіційний веб-сайт

календар

«   Грудень 2017   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд310172431

пошук

офіційні сайти району

Новини

Молодь району має можливість проявити себе на обласних і загальноукраїнських змаганнях

Протягом 8-12 червня в Запоріжжі відбувся обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри українського козацтва “Сокіл” (“Джура”), яка цьогоріч присвячена 365-й річниці битви під Батогом (червень 1652 р., завершилася повною перемогою козацького війська під керівництвом Богдана Хмельницького). Участь у змаганнях взяла 31 команда з усіх куточків Запорізької області. Приморський район представляла команда-рій «Нащадки козаків» КЗ «НВК «Єлисеївська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», яка посіла І місце в районному етапі гри «Сокіл» («Джура»). Серед її учасників: Богдан Ганзина, Богдан Іхтіяров, Володимир Коваленко, Кирило Терлецький, Сергій Лобода, Ярослав Ончев, Олександра Малахова, Анастасія Руденко. Отримавши перемоги в трьох дисциплінах, юні єлисеївці у підсумку зайняли друге загальнокомандне місце.

На підтримку фізичної культури і патріотизму серед української молоді, 25-27 квітня 2017 р. відбувся Всеукраїнський форум «Український кордон-2017», одним з основним питань якого стало подальше проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Представники департаментів освіти з 18 областей України розглянули, зокрема, й ініціативу відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України, Державної прикордонної служби щодо реалізації нового напрямку патріотичної гри – “Джура – Прикордонник”, яку планується провести серед 98 районів вісімнадцяти прикордонних областей держави. Для вирішення організаційних питань проведення змагань у липні цього року в м. Оршанець (що на Черкащині) відбудеться Всеукраїнський вишкіл джур. Представники діючих команд-роїв, їх куратори від відділів освіти і Державної прикордонної служби протягом осені відвідають місцеві середньоосвітні навчальні заклади з метою заохочення учнів до участі у спортивно-патріотичних заходах. У 2018 році організаційно-підготовча діяльність продовжиться – від кожного прикордонного району буде відібрана команда-представник, яка прийматиме участь у відбіркових етапах гри “Джура – Прикордонник”.

Відділ освіти Приморського району вже розпочав підготовку до участі в майбутніх змаганнях. А в п’ятницю, 16 червня, відбулося засідання координаційної ради з проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура-Прикордонник». Її координаторами призначено методиста КЗ «Районний методичний центр» Юрія Перунова та заступника начальника відділу прикордонної служби «Приморськ» Дмитра Капралова.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ