Офіційний веб-сайт

календар

«   Квітень 2018   »
Пн 29162330
Вт 3101724 
Ср 4111825 
Чт 5121926 
Пт 6132027 
Сб 7142128 
Нд18152229 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Молодь району має можливість проявити себе на обласних і загальноукраїнських змаганнях

Протягом 8-12 червня в Запоріжжі відбувся обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри українського козацтва “Сокіл” (“Джура”), яка цьогоріч присвячена 365-й річниці битви під Батогом (червень 1652 р., завершилася повною перемогою козацького війська під керівництвом Богдана Хмельницького). Участь у змаганнях взяла 31 команда з усіх куточків Запорізької області. Приморський район представляла команда-рій «Нащадки козаків» КЗ «НВК «Єлисеївська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», яка посіла І місце в районному етапі гри «Сокіл» («Джура»). Серед її учасників: Богдан Ганзина, Богдан Іхтіяров, Володимир Коваленко, Кирило Терлецький, Сергій Лобода, Ярослав Ончев, Олександра Малахова, Анастасія Руденко. Отримавши перемоги в трьох дисциплінах, юні єлисеївці у підсумку зайняли друге загальнокомандне місце.

На підтримку фізичної культури і патріотизму серед української молоді, 25-27 квітня 2017 р. відбувся Всеукраїнський форум «Український кордон-2017», одним з основним питань якого стало подальше проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Представники департаментів освіти з 18 областей України розглянули, зокрема, й ініціативу відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України, Державної прикордонної служби щодо реалізації нового напрямку патріотичної гри – “Джура – Прикордонник”, яку планується провести серед 98 районів вісімнадцяти прикордонних областей держави. Для вирішення організаційних питань проведення змагань у липні цього року в м. Оршанець (що на Черкащині) відбудеться Всеукраїнський вишкіл джур. Представники діючих команд-роїв, їх куратори від відділів освіти і Державної прикордонної служби протягом осені відвідають місцеві середньоосвітні навчальні заклади з метою заохочення учнів до участі у спортивно-патріотичних заходах. У 2018 році організаційно-підготовча діяльність продовжиться – від кожного прикордонного району буде відібрана команда-представник, яка прийматиме участь у відбіркових етапах гри “Джура – Прикордонник”.

Відділ освіти Приморського району вже розпочав підготовку до участі в майбутніх змаганнях. А в п’ятницю, 16 червня, відбулося засідання координаційної ради з проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура-Прикордонник». Її координаторами призначено методиста КЗ «Районний методичний центр» Юрія Перунова та заступника начальника відділу прикордонної служби «Приморськ» Дмитра Капралова.