Офіційний веб-сайт

календар

«   Серпень 2020   »
Пн 310172431
Вт 4111825 
Ср 5121926 
Чт 6132027 
Пт 7142128 
Сб18152229 
Нд29162330 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Про креативний розвиток учнів на уроках англійської мови

Сьогодні в нашому суспільстві виникла нагальна потреба у творчих, діяльних і обдарованих, інтелектуально й духовно розвинених громадянах. Завдання вчителя не тільки виявляти, розвивати таких учнів, а й привернути увагу до них науковців, психологів, друзів, колег, батьків.

З цією метою 19 березня відділом освіти райдержадміністрації на базі КЗ „Спеціалізована школа – загальноосвітній навчальний заклад № 1 І-ІІІ ступенів м. Приморська з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів” Приморської районної ради Запорізької області був проведений семінар-практикум для вчителів іноземної мови на тему: «Особливості організації навчально-виховного процесу в умовах креативної освіти. Креативний розвиток учнів на уроках англійської мови».

Учні саме цієї школи щорічно стають переможцями олімпіад, конкурсів захисту науково-дослідницьких робіт МАН, інтелектуальних змагань на обласному рівні.

В ході роботи заступник директора з науково-методичної роботи Л.Д'яченко сформулювала основні поняття та виділила напрямки креативної освіти; практичний психолог Н.Дічева вивела формулу креативного навчання та озвучила 29 шляхів до креативності; учитель англійської мови Н.Шевельова поділилася своїм досвідом роботи з використання креативних методів навчання на уроках.

Усі присутні були активними учасниками семінару: вчителі взяли участь у дискусії «Що таке креативність?», працювали у творчих групах у вправі «Винахідники», провели тест на креативність.

Розвиток творчих здібностей необхідно розпочинати ще з початкової школи, враховуючи наявні нахили дитини.

Вчителем англійської мови О.Донченко було проведено відкритий урок у 4 класі на тему «Мистецтво». У класі панувала творча атмосфера доброзичливості: учні працювали в діалозі з учителем, висловлювали свої думки, ділилися інформацією, закріплювали вивчений матеріал в ігровій формі.

Наприкінці роботи вчителям були надані правила-поради щодо розвитку креативності учнів.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International