Офіційний веб-сайт

календар

«   Серпень 2020   »
Пн 310172431
Вт 4111825 
Ср 5121926 
Чт 6132027 
Пт 7142128 
Сб18152229 
Нд29162330 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Шкільний урок: як ефективно навчити кожного учня

19 березня відділом освіти райдержадміністрації в рамках роботи Школи молодого вчителя на базі КЗ „Спеціалізована школа – загальноосвітній навчальний заклад № 1 І-ІІІ ступенів м. Приморська з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів” Приморської районної ради Запорізької області відбулося засідання молодих вчителів історії з теми: «Шкільний урок: як ефективно навчити кожного учня».

Інструктивно-методичний супровід засідання здійснювали методист КУ «Районний методичний центр» А.Ніколаєва та керівник районного методичного об’єднання вчителів історії Т.Панішева.

Обговорення проблемних питань відбулося за „круглим столом”, де молоді педагоги показали власну компетентність і майстерність, а досвідчені вчителі поділилися секретами власної майстерності, надали поради колегам-початківцям щодо формування власного стилю роботи.

Учасники семінару відвідали урок історії в 9 класі на тему: «Український національний рух у Наддніпрянщині в 70-90 роках ХІХ століття», проведений учителем історії Т.Панішевою. Відвідування уроку досвідченого фахівця є важливим етапом становлення молодого педагога, адже тільки безпосереднє спостереження за діяльностю вчителя на уроці та подальшого аналізу проведеного уроку дає можливість пізнати секрети педагогічної майстерності.

Продовженням роботи стала участь вчителів у виховному заході - засіданні дискусійного клубу для старшокласників «Єдність України – залог соборності України», підготовлений учителем історії Т.Старінок.

Молоді педагоги взяли активну участь в аналізі проведених заходів.

Семінар-тренінг за основною темою засідання мав на меті поглибити теоретичні знання, удосконалити методичну майстерність та виробити практичні вміння та навички в педагогічній діяльності.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International