Офіційний веб-сайт

календар

«   Серпень 2020   »
Пн 310172431
Вт 4111825 
Ср 5121926 
Чт 6132027 
Пт 7142128 
Сб18152229 
Нд29162330 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Обговорено методику викладання гімнастики на уроках фізичної культури

14 березня з метою підвищення професійної компетентності вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів району на базі КЗ „Юр’ївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Приморської районної ради Запорізької області було проведено семінар на тему: «Методика викладання гімнастики на уроках фізичної культури».

В ході роботи для вчителів фізичної культури було проведено відкритий урок в 7 класі «Гімнастика з елементами рухливих ігор». Гімнастика характеризується специфічним змістом, своєрідними фізичними вправами, методами їх застосування і особливими формами організації змагань. Особливістю більшості гімнастичних вправ є те, що вони специфічно створені для розв’язання певних педагогічних і оздоровчо–гігієнічних завдань. Під час роботи вчителям фізичної культури було надано методичні рекомендації щодо виконання гімнастичних вправ на уроці.

Після семінару було проведено засідання методичного об’єднання вчителів фізичної культури, на якому оголошено підсумки обласної олімпіади з фізичної культури, в якій учні КЗ „Навчально-виховний комплекс „Єлисеївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступнів – дошкільний навчальний заклад” Приморської районної ради Запорізької області Никитенко Анна та В’юн Сергій зайняли І та ІІ місця, надано рекомендації щодо підготовки до районної спартакіади з баскетболу, легкої атлетики та спартакіади допризовної молоді.

В ході роботи було проведено перше засідання творчої групи вчителів фізичної культури «Методика викладання модулю «Гімнастика» на уроках фізичної культури». Творча група створена з метою підвищення рівня майстерності вчителів, консультативно-методичної допомоги вчителям фізичної культури в проведенні уроків з гімнастики, підготовки до районної та обласної олімпіад.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International