Офіційний веб-сайт

календар

«   Серпень 2020   »
Пн 310172431
Вт 4111825 
Ср 5121926 
Чт 6132027 
Пт 7142128 
Сб18152229 
Нд29162330 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Велич духу українського пророка

Кожна країна народжувала своїх геніальних синів. Україні ж було послано Т.Г.Шевченка – національного пророка, великого митця, який уособив розум і талант українського народу. Щовесни, 9 березня, коли починає прокидатися все живе на Землі, в усіх школах України ми святкуємо День народження Т.Г.Шевченка - Кобзаря, Пророка зорі, генія України, поета, художника, педагога.

14 березня в КЗ „Зеленівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Приморської районної ради Запорізької області у рамках тижня, присвяченого 200 – річчю Тараса Григоровича Шевченка, пройшла літературна вітальня «Велич духу українського пророка». Звучали пісні на слова Кобзаря, декламувалися вірші, діти переглянули мистецькі шедеври Шевченка - художника, творчі роботи учнів, присвячені дослідженню багатогранного таланту митця. І учні, і вчителі ще раз упевнилися, що Шевченко – поет сучасний і актуальний, таким він був учора, є сьогодні й буде завжди. Шевченко - невичерпний і нескінченний. Волею історії він ототожнений з Україною, і разом з її буттям продовжується нею, вбираючи в себе нові дні й новий досвід народу, відгукуючись на нові болі й думи, стаючи до нових скрижалей долі. Ми завжди шукатимемо в нього підтримки та поради й завжди знаходитимемо їх.

Шевченкове слово переживе віки й вічно будитиме в серцях людей благородні великі почуття. Шевченко безсмертний як народ, і всі українці вічно осягатимуть його геній. Ми, здається, усе знаємо про Шевченка. Та це лише ілюзія, бо нам ще віки і віки йти до нього. Поетові вірші навчають жити й любити рідну землю. Кобзар є однією з найвищих вершин світового духу, одним із найбільших мислителів світу й водночас нашою українською совістю, нашим порадником, нашою найбільшою правдою. Ми, як і Шевченко, віримо в незнищенний духовний потенціал рідної країни.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International