Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2021   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт3101724 
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Петро Порошенко: Мої дії по передачі прав на бізнес абсолютно відкриті

Президент України Петро Порошенко провів зустріч та відповів на запитання журналістів у Національному прес-клубі Японії під час офіційного візиту до цієї країни.

Глава держави пояснив журналістам, як проходить процес передачі управління його бізнесу довіреній компанії.

«Після того, як я став Президентом, я одразу заявив, що довіряю свій бізнес найбільшому інвестиційному банку –Rothschild Group», - підкреслив Петро Порошенко.

Водночас Президент пояснив, що для того, аби відкрити можливість передачі українських активів цій компанії, було підготовлено спеціальну структуру, «в яку було трансформовано всі активи і вони погодились ними управляти». «Таким чином, ми змогли відділити їх на час, коли я перебуватиму на посаді Президента», - підкреслив Глава держави.

«Це був дуже прозорий процес, це нормальна практика. Це була повністю публічна дія. Я зробив це не для мінімізації податків», - заявив Петро Порошенко.

«Це була прозора процедура відділення бізнесу від українського Президента аби уникнути політичного впливу. Я думаю, що це основна відмінність від інших політичних діячів «панамського списку», - підкреслив Петро Порошенко.

Президент повідомив також, що планує провести реформу в Україні з деофшоризації бізнесу. «Це важлива частина майбутніх реформ – прозорість, відкритість та зрозумілі кроки», - додав він.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Заступника голови райдержадміністрації

Долговської Ганни Павлівни

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International