Офіційний веб-сайт

календар

«   Жовтень 2020   »
Пн 5121926
Вт 6132027
Ср 7142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб310172431
Нд4111825 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Петро Порошенко: Мої дії по передачі прав на бізнес абсолютно відкриті

Президент України Петро Порошенко провів зустріч та відповів на запитання журналістів у Національному прес-клубі Японії під час офіційного візиту до цієї країни.

Глава держави пояснив журналістам, як проходить процес передачі управління його бізнесу довіреній компанії.

«Після того, як я став Президентом, я одразу заявив, що довіряю свій бізнес найбільшому інвестиційному банку –Rothschild Group», - підкреслив Петро Порошенко.

Водночас Президент пояснив, що для того, аби відкрити можливість передачі українських активів цій компанії, було підготовлено спеціальну структуру, «в яку було трансформовано всі активи і вони погодились ними управляти». «Таким чином, ми змогли відділити їх на час, коли я перебуватиму на посаді Президента», - підкреслив Глава держави.

«Це був дуже прозорий процес, це нормальна практика. Це була повністю публічна дія. Я зробив це не для мінімізації податків», - заявив Петро Порошенко.

«Це була прозора процедура відділення бізнесу від українського Президента аби уникнути політичного впливу. Я думаю, що це основна відмінність від інших політичних діячів «панамського списку», - підкреслив Петро Порошенко.

Президент повідомив також, що планує провести реформу в Україні з деофшоризації бізнесу. «Це важлива частина майбутніх реформ – прозорість, відкритість та зрозумілі кроки», - додав він.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Васильчишиної Вікторії Михайлівни

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International