Офіційний веб-сайт

календар

«   Листопад 2020   »
Пн 29162330
Вт 3101724 
Ср 4111825 
Чт 5121926 
Пт 6132027 
Сб 7142128 
Нд18152229 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Костянтин Бриль ознайомився з умовами несення служби солдатами ЗСУ у Мелітопольському районі

16.03.2016 року в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль перебував з робочим візитом у Мелітопольському районі. Насамперед очільник регіону відвідав військову частину «Польова пошта», де ознайомився з умовами несення військової служби.

За словами заступника командира батальйону, головними проблемами військової бази є забезпечення постійного водопостачання, ремонт ангарів під казарми, а також облаштування харчоблоку та їдальні. Окремо очільник регіону ознайомився з проблемами штабу бригади, де військовослужбовці звернули увагу Костянтина Бриля на неналежний стан харчоблоку, а також бригадного складу.

Відвідавши житлові приміщення та поспілкувавшись з особовим складом батальйону, Костянтин Бриль підкреслив, що нині солдатам потрібні більш якісні умови проживання та побуту. Окремо всі проблеми, окреслені військовими, були обговорені під час наради щодо надання шефської допомоги, що пройшла у приміщенні Мелітопольської райдержадміністрації. Тут керівництво району, а також профільні працівники ОДА визначили майбуні шляхи забезпечення військових частин всім необхідним. Наприклад, за словами очільника регіону, в Мелітопольському районі це стосувалось питань житла та техніки.

- Окремої уваги посадовців нині потребує питання транспорту у бригаді. Згідно розпорядження Президента України Петра Порошенка про надання шефської допомоги, кожна частина має бути забезпечена всім необхідним. Проте, всі прохання військовослужбовців повинні проходити через облдержадміністрацію та Раду оборони області. Отримавши перелік необхідного, ми будемо всіляко сприяти вирішенню найбільш гострих питань, - наголосив в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Управління у справах преси та інформації ОДА

 

 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Васильчишиної Вікторії Михайлівни

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International