Офіційний веб-сайт

календар

«   Листопад 2020   »
Пн 29162330
Вт 3101724 
Ср 4111825 
Чт 5121926 
Пт 6132027 
Сб 7142128 
Нд18152229 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Виїздний прийом громадян

В.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль сьогодні перебуває з робочою поїздкою в Приморському районі, де провів особистий прийом громадян. Головними проблемами, що люди поставили перед очільником регіону, традиційно стали земельні питання. Так, за допомогою у вирішенні питання виділення земельних ділянок воїнам, які пройшли АТО, звернувся керівник місцевого Центру допомоги учасникам АТО Василь Матвієнко. Він повідомив, що протягом 2015-2016 років понад 60 учасників АТО надали документи до Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області, але жоден із них земельної ділянки досі не отримав. Головною причиною є те, що Приморським відділом Держгеокадастру не надається дозвіл на виділення ділянок під будівництво. За словами очільника регіону, це питання залишається актуальним для всієї нашої області. Адже з понад 2 тисяч учасників АТО, які мають право на земельні ділянки в регіоні, документи на них отримали близько 60. Для розв’язання проблеми обласна влада вже направила листа Президенту України Петру Порошенку. Також питання буде порушено перед народними депутатами України від Запорізької області, зустріч з якими заплановано вже цього тижня.

З проханням посприяти в питанні щодо призупинення з боку ВАТ «Запоріжжяобленерго» штрафних санкцій до ПрАТ «Запоріжтурист» звернувся директор санаторію «Приморський» Мирон Хода. За його словами, влітку 2014 в цьому санаторії мешкали 72 переселенці із зони АТО. Оплата за спожиту електроенергію відшкодовувалась органами соціального захисту. Проте у зв’язку із затримкою перерахування санаторію «Приморський» - філії ПрАТ «Запоріжтурист» бюджетних коштів на відшкодування витрат за тимчасове проживання переселенців виникла заборгованість. На сьогодні ВАТ «Запоріжжяобленерго» подало в суд щодо погашення заборгованості, штрафів та пені в сумі 125 606 грн., з них пеня складає 75 тис. грн. За словами очільника регіону, найближчим часом буде здійснено всі можливі заходи, аби через допомогу нашим співвітчизникам не страждали ті, хто цю допомогу надає.

Також під час особистого прийму на контроль влади було взято питання надання допомоги на житло ветерану Афганістану Валерію Плаксіну та матеріальної допомоги для лікування сина-інваліда тимчасовому переселенцю із зони АТО. Особливу увагу Костянтин Бриль приділив зверненню директора ПП ДОЗ «Волна» обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Надії Клименко. Жінка повідомила про незаконне виділення земельної ділянки ПП «Прима» та капітальне будівництво будинків відпочинку в 100-метровій рекреаційній зоні між дитячим закладом та дитячим пляжем.

- Це звернення є останнім криком про допомогу, яку люди не можуть отримати ні від суддів, ні від правоохоронців. Головна причина в тому, що колишнє керівництво району за допомогою корупційної складової створило злочинну схему, яка діє й донині. Зважаючи, що ці люди продовжують обіймати високі посади, надії на повернення землі за допомогою тільки місцевої влади практично не лишається. Можу запевнити, що наступного понеділка буде проведено нараду з правоохоронцями, аби визнати це будівництво незаконним, призупинити його та повернути землю нашим дітям, - підкреслив в. о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Не менш важливе питання порушив депутат Приморської районної ради Станіслав Захаревич. За його словами, кілька тисяч жителів району потребують допомоги у вирішенні питання щодо пуску рейсового автобуса за маршрутом Приморськ – Радолівка через населені пункти Зеленівка та Нельгівка зі встановленням автобусної зупинки в с. Підгірне. Депутати районної ради вже направили звернення у Службу автомобільних доріг у Запорізькій області. На поточний момент в Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації знаходяться на перевірці проекти паспортів маршрутів по Приморському району, подані в кінці січня ФОП Яковлєв в облдержадміністрацію. До кінця лютого, у встановлені законом терміни, вони будуть затверджені або повернуті перевізнику на доопрацювання. Єдина затримка полягає в тому, що нині потрібно затвердити склад конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників та провести конкурс на міжміські автобусні маршрути загального користування, які не виходять за межі Запорізької області. Костянтин Бриль запевнив заявника, що обласна рада вже розпочала свою роботу разом з усіма комісіями. Тож у разі наявності всіх необхідних документів маршрут запрацює найближчим часом.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Васильчишиної Вікторії Михайлівни

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International