Офіційний веб-сайт

календар

«   Листопад 2020   »
Пн 29162330
Вт 3101724 
Ср 4111825 
Чт 5121926 
Пт 6132027 
Сб 7142128 
Нд18152229 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Увага споживачам, які отримують послуги з централізованого опалення!

Згідно з вимогами Закону України «Про житлово-комунальні послуги» плата за житлово-комунальні послуги нараховується щомісячно відповідно до умов договору в порядку, визначеному КМУ.

Порядок надання комунальних послуг, порядок обліку та оплати цих послуг визначаються згідно з Правилами надання послуг з централізованого опалення та типовим договором про надання послуг, затвердженими постановою КМУ від 21 липня 2005 року № 630.

З метою удосконалення порядку нарахування плати за послуги з централізованого палення у разі відсутності в квартирі та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії, КМУ прийнято постанову від 30.10.2015 року № 1037 «Про запровадження перерахунку вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря».

Як пояснює Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, прийняті зміни передбачають механізм нарахування споживачам (у яких відсутні прилади обліку теплової енергії) щомісячної плати за послуги з централізованого опалення, враховуючи відхилення фактичної температури зовнішнього повітря і тривалості опалювального сезону від нормативних показників, які взяті до розрахунків тарифів на послуги централізованого опалення. Тобто, плата за послуги вже за грудень 2015 року повинна нараховуватись споживачам за новою методологією передбаченою в Правилах.

Середня фактична температура зовнішнього повітря у розрахунковому періоді визначається як середньозважений показник на підставі офіційних даних Українського гідрометеорогічного центру щодо температури зовнішнього повітря в кожній з діб розрахункового періоду, протягом яких фактично надавалась послуга з централізованого опалення.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Васильчишиної Вікторії Михайлівни

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International