Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2020   »
Пн 7142128
Вт18152229
Ср29162330
Чт3101724 
Пт4111825 
Сб5121926 
Нд6132027 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності

Відповідно до плану роботи районної ради з питань безпечної життєдіяльності 22 січня 2016 року під керівництвом начальника управління соціального захисту населення Приморської районної державної адміністрації Девятерікової З.І. проведено чергове її засідання.

У засіданні взяли участь члени районної ради з питань БЖН, у тому числі представники структурних підрозділів райдержадміністрації, Азовського міжрайонного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, Приморського районного сектору Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Запорізькій області та соціальних партнерів.

На засіданні районної ради з питань БЖД були розглянуті такі питання:

1. Про стан травматизму невиробничого характеру та щодо смертності населення від нещасних випадків невиробничого характеру в Приморському районі за 2015 рік.

2. Про затвердження плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у Приморському районі на 2016 рік.

3. Про затвердження плану роботи районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення на 1 півріччя 2016 року.

Після доповідей та обговорення зазначених питань районною радою з питань безпечної життєдіяльності населення прийнято відповідні рішення, спрямовані на профілактику та недопущення нещасних випадків невиробничого характеру у Приморському районі. Рішенням районної ради затверджено «План першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у Приморському районі на 2016 рік», спрямований на попередження травмування серед дорослих та дітей у поточному році, який після погодження з Приморським районним сектором Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Запорізькій області буде надано для реалізації до структурних підрозділів райдержадміністрації, до органів місцевого самоврядування та до підприємств, організацій та установ, зазначених у виконавцях вищезазначеного Плану.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International