Офіційний веб-сайт

календар

«   Січень 2021   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд310172431

пошук

офіційні сайти району

Новини

Засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності

Відповідно до плану роботи районної ради з питань безпечної життєдіяльності 22 січня 2016 року під керівництвом начальника управління соціального захисту населення Приморської районної державної адміністрації Девятерікової З.І. проведено чергове її засідання.

У засіданні взяли участь члени районної ради з питань БЖН, у тому числі представники структурних підрозділів райдержадміністрації, Азовського міжрайонного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, Приморського районного сектору Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Запорізькій області та соціальних партнерів.

На засіданні районної ради з питань БЖД були розглянуті такі питання:

1. Про стан травматизму невиробничого характеру та щодо смертності населення від нещасних випадків невиробничого характеру в Приморському районі за 2015 рік.

2. Про затвердження плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у Приморському районі на 2016 рік.

3. Про затвердження плану роботи районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення на 1 півріччя 2016 року.

Після доповідей та обговорення зазначених питань районною радою з питань безпечної життєдіяльності населення прийнято відповідні рішення, спрямовані на профілактику та недопущення нещасних випадків невиробничого характеру у Приморському районі. Рішенням районної ради затверджено «План першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у Приморському районі на 2016 рік», спрямований на попередження травмування серед дорослих та дітей у поточному році, який після погодження з Приморським районним сектором Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Запорізькій області буде надано для реалізації до структурних підрозділів райдержадміністрації, до органів місцевого самоврядування та до підприємств, організацій та установ, зазначених у виконавцях вищезазначеного Плану.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Васильчишиної Вікторії Михайлівни

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International