Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2020   »
Пн 7142128
Вт18152229
Ср29162330
Чт3101724 
Пт4111825 
Сб5121926 
Нд6132027 

пошук

офіційні сайти району

Новини

Переможці конкурсу «Твої герої, Запорізький край!»

Вітаємо переможців обласного конкурсу пошукових робіт «Твої герої, Запорізький край»! Юні дослідники у своїх роботах розповіли про трудовий героїзм та життєвий подвиг наших земляків, які своїми справами прославили Приморський район та довели, що вони - справжні патріоти рідної Батьківщини, що все їх життя присвячене виконанню єдиної мети – зробити рідний край ще кращим!

Вихованець гуртка «Географічне краєзнавство» Приморського районного центру дитячої та юнацької творчості, учень Приморського ліцею, Матяш Владислав у номінації «Герої АТО» посів І місце. Його дослідницька робота була присвячена героїчній людині – Колесніченку Сергію, що загинув під час виконання воєнного обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції. ІІ місце в цій номінації обласне журі присвоїло роботі вихованців волонтерської групи «Пошук» центра творчості Бойко Анастасії та Подмазіній Дар’ї, які розповіли ще про одного нашого загиблого земляка – Сергія Шилова.

Життю й трудовій діяльності медичних працівників Приморського району в роки Другої світової війни присвятила свою роботу учениця Приморської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 Александрова Аліса. У номінації «Забуті імена» її робота зайняла І місце.

Про видатних діячів сільського господарства Приморського району в номінації «Наша гордість і слава» розповіли вихованці гуртка «Юні краєзнавці центра творчості Захарченко Марія та Степанова Дар’я. Їхня робота посіла ІІ місце.

Вітаємо юних краєзнавців та їхніх керівників, які нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації – Лазаренко Ларису Віталіївну, Кривобок Наталію Василівну, Чернову Ольгу Вікторівну центра творчості, Єременко Інну Володимирівну (Приморська СЗОШ № 1), з перемогою та бажаємо творчого натхнення в дослідницькій роботі, цікавих задумів та нових інтелектуальних перемог!

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International