Офіційний веб-сайт

календар

«   Вересень 2020   »
Пн 7142128
Вт18152229
Ср29162330
Чт3101724 
Пт4111825 
Сб5121926 
Нд6132027 

пошук

офіційні сайти району

Новини

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

З 1 січня 2016 року до 30 квітня 2016 року триває кампанія декларування доходів, отриманих громадянами у 2015 році. Органи державної фіскальної служби України запрошують громадян задекларувати отримані у минулому році доходи.
Громадяни зобов’язані подати податкову декларацію за результатами податкового (звітного) року та самостійно сплатити податок на доходи фізичних осіб та військовий збір, якщо протягом календарного року вони отримали доходи, зокрема:
 від особи, яка не є податковим агентом;
 які згідно з нормами Податкового кодексу не підлягають оподаткуванню під час їх нарахування чи виплати, але не є звільненими від оподаткування;
 які нараховувалися (виплачувалися, надавалися) платнику податку двома або більше податковими агентами лише у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує сто двадцять розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року
 дохід у вигляді вартості успадкованого майна (кошти, майно, майнові чи немайнові права) у межах, що підлягає оподаткуванню (крім спадкоємців-нерезидентів, які зобов'язані сплатити податок до нотаріального оформлення об'єктів спадщини та спадкоємців, які отримали у спадщину об'єкти, що оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб, а також іншими спадкоємцями - резидентами, які сплатили податок до нотаріального оформлення об'єктів спадщини)
 інвестиційний дохід
 невикористані та неповернуті кошти у вигляді цільової благодійної допомоги
 нецільова благодійна допомога понад встановлену норму (у 2015 році – 1700 грн.)
 додаткові блага від третьої особи
 сума боргу платника податку, анульованого кредитором за його самостійним рішенням, не пов'язаним з процедурою банкрутства, до закінчення строку позовної давності (якщо кредитор повідомляє платника податку - боржника рекомендованим листом з повідомленням про вручення про анулювання боргу та включає суму анульованого боргу до податкового розрахунку суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, за підсумками звітного періоду, у якому такий борг було анульовано
 дохід, отриманий орендодавцем при наданні нерухомості в оренду (суборенду), якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб'єктом господарювання
 дохід, отриманий орендодавцем при наданні рухомого майна в оренду (суборенду), якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб'єктом господарювання
 іноземні доходи
 дохід від операцій з продажу (обміну) нерухомого майна (особою, у власності якої перебував об'єкт нерухомості, відчужений за рішенням суду про зміну власника та перехід права власності на таке майно);
 дохід від операцій з продажу рухомого майна (за генеральною довіреністю; у разі ухвалення судом, третейським судом рішення про зміну власника та перехід права власності на рухоме майно
 дохід від продажу сільгосппродукції, вирощеної на особистому земельному паї
Податкова декларація подається громадянами до 30 квітня 2016 року(включно) до податкової інспекції за місцем реєстрації платника податку.
Консультацію з питань оподаткування , щодо порядку заповнення та подання податкової декларації про майновий стан і доходи Ви можете отримати за телефоном 73298 (кабінет №9)Приморської ОДПІ.
Погоджено Г.М.Заверуха
ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ – ПЛАТНИКИ ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ НА ЗАГАЛЬНООБОВ’ЯЗКОВЕ ДЕРЖАВНЕ СОЦІАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ

Приморська ОДПІ нагадує, що:
Згідно закону №2464 фізичні особи – підприємці подають річну податкову звітність по ЄСВ до 10 лютого 2016 року.

Фізични особи – підприємці, які працюють на спрощеній системі оподаткування повний рік подають звітність форми Д5 таблиця 2.

Фізични особи – підприємці, які впродовж року змінювали систему оподаткування ( єдиний податок + загальна система оподаткування )
подають звітність форми Д5 таблиця 1 та таблиця 2.

Фізични особи – підприємці, які впродовж року не займалися підприємницькою діяльністю подають звітність форми Д5 таблиця 1.

Звертаємо Вашу увагу на те, що :
За неподання або несвоєчасне подання звітності по ЄСВ передбачена відповідальність згідно діючого законодавства:
фінансова санкція – 170 грн та адмінштраф – 510 грн.
Погоджено Г.М.Заверуха

Щодо подання нових податкових декларацій по екологічному податку та рентній платі.

Приморська ОДПІ повідомляє, що:
- згідно Наказу Міністерства фінансів України від 17.08.2015 № 715 «Про затвердження форми Податкової декларації екологічного податку» затверджено нову форму Податкової декларації екологічного податку (офіційно оприлюднений та набрав чинності з 25.09.2015).
- згідно Наказу Міністерства фінансів України від 17.08.2015 № 719 «Про затвердження форми Податкової декларації з рентної плати» затверджено нову форму Податкової декларації з рентної плати (офіційно оприлюднений та набрав чинності з 29.09.2015).
Нагадуємо, що згідно з нормами Податкового кодексу України до визначення податкових декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), що діяли до такого встановлення.
Оскільки базовий податковий (звітний) період для екологічного податку та рентної плати дорівнює календарному кварталу, податкові декларації за ІV квартал 2015р. та наступні податкові періоди подаються за новими формами, затвердженими Наказом № 715 та Наказом №719.

Щодо подання нової податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності).

Приморська ОДПІ повідомляє, що:
- згідно Наказу Міністерства фінансів України від 16.06.2015 № 560 «Про затвердження форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)» затверджено нову форму Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності (офіційно оприлюднений та набрав чинності з 31.07.2015)
Оскільки базовий податковий (звітний) період для плати за землю дорівнює календарному року, податкові декларації на 2016 рік подаються за новою формою, затвердженою Наказом № 560.

За додатковою інформацією звертатися до Приморської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області за адресою: м. Приморськ, вул. Кірова, 63 (каб.10), контактний телефон – (06137) 7-24-80.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Попова Артема Вікторовича

оголошення

посилання

офіційні сайти держ установ

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International