Офіційний веб-сайт

календар

«   Грудень 2017   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд310172431

пошук

офіційні сайти району

Культура

Перелік закладів культури 

№ з/п

Назва закладу

Поштова адреса

Телефон

П.І.Б. керівника

Розпорядок роботи

1

Районний будинок культури

м. Приморськ Запорізької області, вул.Пролетарська,112

7-36-73

Семененко Олександр Сергійович

8:00 – 17:00

перерва12:00 – 12:45

вихідний-субота, неділя

2

Районний організаційно-методичний центр

м. Приморськ Запорізької області,  вул. Кірова, 95

7-24-55

 

Ковтун Тетяна Сергіївна

8:00 – 17:00

перерва12:00 – 12:45

вихідний-субота, неділя

3

Районний краєзнавчий музей

м. Приморськ Запорізької області, вул. Кірова, 101

7-45-46

 

Захарова Наталія Миколаївна

8:00 – 17:00

перерва12:00 – 12:45

вихідний-субота, неділя

4

Центральна районна бібліотека

м. Приморськ Запорізької області, вул. Кірова, 95

7-42-98

Пархоменко Оксана Валеріївна

8:00 – 17:00

без перерви

вихідний - субота

5

Районна дитяча бібліотека

м. Приморськ Запорізької області, вул. Кірова, 95

7-42-98

Олійник Ніна Євгеніївна

8:00 – 17:00

без перерви

вихідний - субота

6

Районна дитяча музична школа

м. Приморськ Запорізької області, вул. Пролетарська, 116

7-39-76

Бурбело Володимир Іванович

9:00 – 18:00

вихідний-неділя

7

Районна дитяча художня школа

м. Приморськ Запорізької області, вул.Радянська,127а

7-40-02

Драгнєва Валентина Олександрівна

9:00 – 18:00

вихідний-неділя

 

Сільські клубні заклади

№ з/п

Назва закладу

Поштова адреса

Телефон

П.І.Б. керівника

Розпорядок роботи

1

Борисівський сільський  будинок культури

с. Борисівка

 

Любченко Світлана Володимирівна

9:00 – 12:00

17:00 – 22:00

вихідний - понеділок, вівторок

2

Гюнівський сільський будинок культури

с. Гюнівка

 

Кабанова Людмила Петрівна

9:00 – 12:00 (субота, неділя)

17:00 – 22:00 (середа, четвер, п’ятниця)

вихідний - понеділок, вівторок

3

Зеленівський сільський будинок  культури

с. Зеленівка

 

Терзієва Людмила Василівна

9:00 – 12:00

17:00 – 22:00

вихідний - понеділок, вівторок

4

Інзівський сільський будинок культури

с. Інзівка

 

Бандурова Тетяна Євгеніївна

9:00 – 12:00

17:00 – 22:00

вихідний - понеділок, вівторок

5

Мануйлівський сільський будинок культури

с. Мануйлівка

 

Русінова Лариса Іванівна

 

9:00 – 12:00

17:00 – 22:00

вихідний - понеділок, вівторок

6

Партизанський сільський будинок культури

с. Партизани

 

Гурбіч Сергій Павлович

9:00 – 12:00

17:00 – 22:00

вихідний - понеділок, вівторок

7

Новоолексіївський сільський будинок культури

с. Новоолексіївка

 

Коваленко Михайло Сергійович

9:00 – 12:00

17:00 – 22:00

вихідний - понеділок, вівторок

8

Вячеславський сільський будинок культури

с. Вячеславка

 

Магурська Вікторія Василівна

9:00 – 12:00

17:00 – 22:00

вихідний - понеділок, вівторок

9

Коларівський сільський будинок культури

с.Коларівка

 

Богданова Тетяна Іванівна

9:00 – 12:00

17:00 – 22:00

вихідний - понеділок, вівторок

10

Орлівський сільський будинок культури

с. Орлівка

 

Папін Михайло Петрович

9:00 – 12:00

17:00 – 22:00

вихідний - понеділок, вівторок

11

Єлизаветівський сільський будинок культури

с. Єлизаветівка

 

Галаніна Наталія Олександрівна 

9:00 – 12:00

17:00 – 22:00

вихідний - понеділок, вівторок

12

Юр’ївський сільський будинок культури

с. Юр’ївка

 

Станчевський Геннадій Володимиро-вич

9:00 – 12:00

17:00 – 22:00

вихідний - понеділок, вівторок

13

Єлисеївський сільський будинок культури

с. Єлисеївка

 

Петренко Галина Олександрів-на

9:00 – 12:00

17:00 – 22:00

вихідний - понеділок, вівторок

14

Преславський сільський будинок культури

с. Преслав

 

 

 

 

Фуклева Олена Олегівна

9:00 – 12:00

17:00 – 22:00

вихідний - понеділок, вівторок

15

Банівський сільський  будинок культури           

с. Банівка

 

Мельников Віктор Миколайович

9:00 – 12:00

17:00 – 22:00

вихідний - понеділок, вівторок

16

Підспір”ївський сільський  клуб             

с.Підспір”я

 

Баранова Надія Вікторівна

9:00 – 12:00

17:00 – 22:00

вихідний - понеділок, вівторок

17

Маринівський сільський  клуб

с. Маринівка

 

Богданова Вікторія Вікторівна

9:00 – 12:00

17:00 – 22:00

вихідний - понеділок, вівторок

18

Лозуватський сільський  клуб

с. Лозуватка

 

Желязков Євгеній Георгійович

9:00 – 12:00

17:00 – 22:00

вихідний - понеділок, вівторок

19

Петрівський сільський  клуб

с. Петрівка

 

Шопова Ірина Василівна

9:00 – 12:00

17:00 – 22:00

вихідний - понеділок, вівторок

20

Райнівський сільський  клуб

с. Райнівка

 

Пільтек Марина Магомедівна

9:00 – 12:00

17:00 – 22:00

вихідний – понеділок, вівторок

21

Комишуватський сільський  клуб

с. Комишуватка

 

Канцевич Галина Анатоліївна

9:00 – 12:00

17:00 – 22:00

вихідний – понеділок, вівторок

22

Партизанський сільський  клуб

с. Партизани – 2

 

Крилова Людмила Георгіївна

9:00 – 12:00  17:00 – 22:00

вихідний – понеділок, вівторок

23

Нельгівський сільський клуб

с. Нельгівка

 

вакансія

9:00 – 12:00,17:00 –22:00

вихідний – понеділок, вівторок

24

Радолівський сільський клуб

с. Радолівка

 

Кулянкова Ганна Яківна

9:00 – 12:00,17:00 –22:00

вихідний – понеділок, вівторок

 

Сільські бібліотеки – філії 

№ з/п

Назва закладу

Поштова адреса

Телефон

П.І.Б. керівника

Розпорядок роботи

1

Банівська сільська бібліотека

с. Банівка

 

 

 

 

Карауланова Любов Григорівна

 

8:00 – 17:00

перерва 12:00–12:45

вихідний-неділя, понеділок

2

Борисівська сільська бібліотека

с. Борисівна

 

Русева Світлана Володимирівна

 

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

3

Вячеславська сільська бібліотека

с. Вячеславка

 

Чернєва Марія Федорівна

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

4

Гюнівська сільська бібліотека

с. Гюнівка

 

Красюк Інна Євгенівна

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

5

Єлизаветівська сільська бібліотека №1

с. Єлизаветівка

 

Петракова Алла Анатоліївна

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

6

Єлизаветівська сільська бібліотека №2

станція Єлизаветівка

 

Трофименко Наталія Іванівна

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

7

Зеленівська сільська бібліотека

с. Зеленівка

 

Бондаренко Тетяна Григоріна

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

8

Інзівська сільська бібліотека

с. Інзівка

 

 

 

 

Кара Ганна Олександрівна

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

9

Комишуватська сільська бібліотека

с.Комишуватка

 

Рязанцева Інна Стефанівна

13:00-17:00

вихідний - субота, неділя

10

Коларівська сільська бібліотека

с. Коларівка

 

Дочева Оксана Іванівна

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

11

Лозуватська сільська бібліотека

с. Лозуватка

 

Ангелова Надія Іванівна

 

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

12

Маринівська сільська бібліотека

с. Маринівка

 

Ганчева Тетяна Олексіївна

8:00 – 17:00

перерва 12:00–12:45

вихідний-неділя, понеділок

13

Мануйлівська сільська бібліотека

с. Мануйлівка

 

Мітєва Тетяна Дмитрівна

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

14

Нельгівська сільська бібліотека

с. Нельгівка

 

 

 

 

Воленко Антоніна Олександрівна

 

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

15

Новоолексіївсь-ка сільська бібліотека

с. Новоолексіївка

 

Тютюнник Тетяна Миколаївна

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

16

Орлівська сільська бібліотека

с. Орлівка

 

Гудкова Олена Григорівна

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

17

Партизанська сільська  бібліотека №1

с. Партизани-1

 

 

 

 

Чалих Вікторія Дмитрівна

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

18

Партизанська сільська бібліотека №2

с. Партизани-2

 

Руппс Наталія Василівна

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

19

Підспір’ївська сільська бібліотека

с. Підспір’я

 

Зінкевич Ксенія Дмитрівна

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

20

Преславська сільська бібліотека

с. Преслав

 

 

 

Хаджийська Олена Михайлівна

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

21

Радолівська сільська бібліотека

с. Радолівка

 

Лущик Ліна Петрівна

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

22

Райнівська сільська бібліотека

с. Райнівка

 

Михайличенко Тетяна Григорівна

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

23

Петрівська сільська бібліотека

с. Петрівка

 

Тафрова Тетяна Михайлівна

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

24

Юр’ївська сільська бібліотека

с. Юр’ївка

 

Першута Тетяна Вікторівна

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

25

Єлисеївська сільська бібліотека

с. Єлисеївна

 

Унгурян Наталія Дмитрівна

 

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

26

Центральна районна бібліотека

м. Приморськ

7-42-98

Пархоменко Оксана Валеріівна

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

27

Районна бібліотека для дітей

м. Приморськ

7-42-98

Олейник Ніна Євгенівна

9:00 – 13:00

вихідний-неділя, понеділок

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ