Офіційний веб-сайт

календар

«   Грудень 2017   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд310172431

пошук

офіційні сайти району

Інформація до відома з регуляторної політики

Інформація про здійснення Приморською районною державної
адміністрацією державної регуляторної політики у 2016

 

Реалізація державної регуляторної політики Приморською райдержадміністрацією у 2016 році здійснювалася у відповідності до завдань, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» (далі – Закон) та розпорядженням голови райдержадміністрації від 06.04.2015 № 109 «Про План заходів щодо реалізації державної регуляторної політики в Приморському районі Запорізької області»

Відповідно до вимог статті 7 Закону головою Приморської райдержадміністрації 11.12.2015 затверджено План діяльності Приморської райдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

З метою ознайомлення фізичних та юридичних осіб щодо проектів розпоряджень голови райдержадміністрації, які планується розробляти та впроваджувати райдержадміністрацією у 2016 році, 14.12.2015 року зазначений План розміщено на веб-порталі райдержадміністрації (www.primrda.gov.ua).

Плани діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік затверджено районними та сільськими радами району і оприлюднені у місцевих засобах масової інформації згідно чинного законодавства. У разі необхідності розробки та прийняття регуляторних актів, що не передбачені затвердженими планами, вносилися зміни, доповнення до відповідних планів, які оприлюднені у місцевих засобах масової інформації.

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Приморської райдержадміністрації на 2017 рік затверджений головою райдержадміністрації 12.12.2016 року та оприлюднений згідно чинного законодавства на веб-порталі райдержадміністрації 12.12.2016 року (www.primrda.gov.ua).

Сільськими радами району затверджені Плани діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, які оприлюднені у місцевих засобах масової інформації або розміщені на веб-порталах відповідного регуляторного органу згідно чинного законодавства.

Крім того, затверджено План – графік заходів з відстеження результативності регуляторних актів Приморської райдержадміністрації на 2015 рік, який опубліковано на веб-сайті.

В березні 2016 року на засіданні районної Координаційної ради з питань розвитку підприємництва розглянуто питання про здійснення регуляторної політики в сфері господарської діяльності за 2015 рік.

Інформація щодо здійснення регуляторної політики в сфері господарської діяльності надсилається до відділу представництва у Запорізькій, Миколаївській та Одеській областях Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 11.03.2015 № 78 «Про План заходів щодо реалізації державної регуляторної політики в Запорізькій області» протягом звітного періоду здійснювався моніторинг реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності міськими, сільськими, та районною радами.

Скарг від суб’єктів підприємницької діяльності фізичних та юридичних осіб щодо обмеження або регулювання їх господарської діяльності не надходило.

Протягом 2016 року:
- змін, щодо перегляду власних регуляторних актів відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», не відбувалось;
- внесення змін/ доповнень до Плану – графіку з відстеження результативності регуляторних актів не здійснювалось;
- регуляторні акти не приймалися.


_________________________________________________________________________________________________

План з підготовки регуляторних актів Новоолексіївської сільської ради Приморського раойну на 2015 рік 
_________________________________________________________________________________________________

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта 
План діяльності Приморської райдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік (зі змінами)
_________________________________________________________________________________________________

Реалізація райдержадміністрацією державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності в 2013 році  _________________________________________________________________________________________________

Звіт про базове відстеження результативності проекту регуляторного акту 
_________________________________________________________________________________________________

План діяльності Приморської райдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік 
_________________________________________________________________________________________________

План - графік заходів з відстеження результативності регуляторних актів Приморської райдержавдміністрації на 2014 рік 

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ