Офіційний веб-сайт

календар

«   Серпень 2018   »
Пн 6132027
Вт 7142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт310172431
Сб4111825 
Нд5121926 

пошук

офіційні сайти району

Інформація до відома з регуляторної політики

Інформація про здійснення Приморською районною державної адміністрацією державної регуляторної політики у 2017

Реалізація державної регуляторної політики Приморською райдержадміністрацією у 2017 році здійснювалася у відповідності до завдань, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» (далі – Закон) та розпорядженням голови райдержадміністрації від 06.04.2015 № 109 «Про План заходів щодо реалізації державної регуляторної політики в Приморському районі Запорізької області».

Відповідно до вимог статті 7 Закону головою Приморської райдержадміністрації 12.12.2016 затверджено План діяльності Приморської райдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.

З метою ознайомлення фізичних та юридичних осіб щодо проектів розпоряджень голови райдержадміністрації, які планується розробляти та впроваджувати райдержадміністрацією у 2017 році, 12.12.2016 року зазначений План розміщено на веб-порталі райдержадміністрації (www.primrda.gov.ua).

Плани діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік затверджено районними та сільськими радами району і оприлюднені у місцевих засобах масової інформації згідно чинного законодавства. У разі необхідності розробки та прийняття регуляторних актів, що не передбачені затвердженими планами, вносилися зміни, доповнення до відповідних планів, які оприлюднені у місцевих засобах масової інформації.

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Приморської райдержадміністрації на 2018 рік затверджений головою райдержадміністрації 12.12.2017 року та оприлюднений згідно чинного законодавства на веб-порталі райдержадміністрації 14.12.2017 року (www.primrda.gov.ua).

Сільськими радами району затверджені Плани діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, які оприлюднені у місцевих засобах масової інформації або розміщені на веб-порталах відповідного регуляторного органу згідно чинного законодавства.

В березні 2017 року на засіданні районної Координаційної ради з питань розвитку підприємництва розглянуто питання про здійснення регуляторної політики в сфері господарської діяльності за 2016 рік.

Інформація щодо здійснення регуляторної політики в сфері господарської діяльності надсилається до відділу представництва у Запорізькій, Миколаївській та Одеській областях Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 11.03.2015 № 78 «Про План заходів щодо реалізації державної регуляторної політики в Запорізькій області» протягом звітного періоду здійснювався моніторинг реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності міськими, сільськими, та районною радами.

Скарг від суб’єктів підприємницької діяльності фізичних та юридичних осіб щодо обмеження або регулювання їх господарської діяльності не надходило.

Протягом 2017 року:
- змін, щодо перегляду власних регуляторних актів відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», не відбувалось;
- внесення змін/ доповнень до Плану – графіку з відстеження результативності регуляторних актів не здійснювалось;
- регуляторні акти не приймалися.


_________________________________________________________________________________________________

План з підготовки регуляторних актів Новоолексіївської сільської ради Приморського раойну на 2015 рік 
_________________________________________________________________________________________________

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта 
План діяльності Приморської райдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік (зі змінами)
_________________________________________________________________________________________________

Реалізація райдержадміністрацією державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності в 2013 році  _________________________________________________________________________________________________

Звіт про базове відстеження результативності проекту регуляторного акту 
_________________________________________________________________________________________________

План діяльності Приморської райдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік 
_________________________________________________________________________________________________

План - графік заходів з відстеження результативності регуляторних актів Приморської райдержавдміністрації на 2014 рік