Офіційний веб-сайт

календар

«   Червень 2018   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд3101724 

пошук

офіційні сайти району

Гордість Приморського району

Чиньков Микола Єгорович

Чиньков Микола Єгорович народився 08 січня 1924 року в селі Красносілці Увельского району Челябінської області в сім'ї селян. Після загибелі батька в 1932 році, залишилася мати з трьома синами. Микола Єгорович вступив до Коркинського технікуму, який успішно закінчив за спеціальністю електромонтер з обслуговування високовольтного обладнання. Але війна перешкодила вчитися далі. З 1943 року Микола Єгорович пішов на фронт. Після закінчення війни він починає працювати за спеціальністю - майстер по високовольтній ізоляції в Коркинському енергоуправлінні.

З 1962 року Микола Єгорович переїхав до України, працює в Приазовському РЕМ головним інженером. У 1965 році призначається начальником Приморського РЕМ. Під керівництвом Чинькова Миколи Єгоровича почалася робота по підбору кваліфікованого персоналу для виконання завдання - повної електрифікації Приморського району. Тому всі свої знання, досвід, майстерність, вміння знайти підхід до кожного індивідуально, дозволили йому сформувати кваліфікований колектив. У цей же період закінчували будівництво підстанцій „Маринівка”, „Зеленівка” і розпочато будівництво підстанцій 35/10 кВ „Єлизаветівка” для Єлизаветівської птахофабрики.

Всі питання по розширенню виробничих площ Микола Єгорович виносив на обговорення колективу і знаходив підтримку. Тому силами працівників РЕМ були побудовані монтерські пункти, адмінбудівля, гаражі, склади і житло для персоналу.

Уміння керівника переконати технічне керівництво „Запоріжобленерго”, вирішувати питання з перспективою на майбутнє, Приморський РЕМ перший в області запровадив автоматизовану систему управління мережами 35/10 кВ і устаткування підстанції 35/10 кВ на базі ТМ-800. Всі ділянки і підстанції 35/10 кВ РЕМ були обладнані високочастотним зв'язком з установкою своєї АТС на 200 номерів.

Завдяки Миколі Єгоровичу вирішилося питання переведення споживачів узбережжя на кабельні лінії та монтаж розподільчих пунктів для кожної бази відпочинку, побудовані високовольтні лінії надійного живлення відповідальних сільгоспспоживачів для кожного господарства району. Багатогранність особистості Миколи Єгоровича дозволили завоювати повагу в колективі РЕМ та „Обленерго” і його праця була гідно оцінена.

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ