Офіційний веб-сайт

календар

«   Червень 2018   »
Пн 4111825
Вт 5121926
Ср 6132027
Чт 7142128
Пт18152229
Сб29162330
Нд3101724 

пошук

офіційні сайти району

Гордість Приморського району

Саламатіна Оксана Олександрівна

Саламатіна Оксана Олександрівна народилася 25 лютого 1935 року в селі Миколаївка Бердянського району. 1959 року закінчила Дніпропетровський сільськогосподарський інститут, під час навчання двічі у складі студентських загонів працювала на «цілині». За сумлінну працю нагороджена медаллю „За освоєння цілинних земель”. Отримавши спеціальність інженера-механіка, за направленням їде на роботу в Тернопільську область інженером контролером Млинно-Подільської машино-тракторної станції, а з 1961 року працює інженером-конструктором на Першотравневому заводі міста Бердянськ.

З 1964 року вся її подальша трудова діяльність пов'язана з Зеленівською «Сільгосптехнікою». Перші два роки Оксана Олександрівна працює завідуючою майстернями, а з жовтня 1966 року затверджена керуючою Зеленівским відділенням «Сільгосптехніка». Підприємство спеціалізувалося на ремонті різних типів кукурудзозбиральних комбайнів і кормозбиральної техніки, під її керівництвом був розроблений і освоєний ремонт цієї техніки різних модифікацій - від „Вихорів” перших випусків до останніх модифікацій КСК-100, за рік на підприємстві ремонтувалося до п'ятисот одиниць цієї техніки. Багато зусиль довелося докласти, щоб продукція, що виходить з цехів майстерні, служила довго і бездоганно. На підприємстві добре був розвинений раціоналізаторський рух. Ремонтувати тут техніку прагнули не тільки механізатори Запорізької області, але й Херсонської, Дніпропетровської, Донецької, Криму.

Завдяки високому професійному рівню колективу і насамперед керівника, підприємство розширювало виробничі потужності, були реставровані і заново побудовані майстерні, гаражі, адмінбудівля, число робочих місць було доведено до 150. Фінансовий дохід становив понад мільйон рублів. За рахунок власних коштів держспособом, завдяки ентузіазму керівника, будувалося житло для працівників підприємства.

З року в рік колектив підприємства досягав високих результатів у виробництві, займав провідні позиції не тільки в районі, області, а і в республіці. Сільгосптехніка перетворилася в школу передового досвіду, а вся територія і виробничі приміщення потопали в зелені і квітах.

Оксані Олександрівні притаманні високі організаторські здібності, працелюбність, увага і турбота про людей, справедливість, твердість, принциповість.

В період роботи керівником і після виходу на заслужений відпочинок у 1995 році її неодноразово обирали депутатом районної ради. За сумлінну працю нагороджена орденами Трудового Червоного Прапору, «Знак Пошани», медалями «За доблесну працю. З відзначення 100-річчя з дня народження Володимира Ілліча Леніна», «За освоєння цілинних земель», «Ветеран праці».

Звернення

Голова райдержадміністрації
Голови райдержадміністрації

Бєлічева Сергія Анатолійовича

Голова райдержадміністрації
Першого заступника голови райдержадміністрації

Смирнова Олексія Валентиновича

Культурні заходи

офіційні сайти держ установ